بهره برداری و تعمیرات | توسعه انرژی روناک
سابقه چندین ساله شرکت توسعه انرژی روناک در بهره برداری ، نگهداری و تعمیرات از چندین نیروگاه نشانه ای درخشان از توانایی این شرکت در ...
بهره برداری و تعمیرات,نیروگاه,مولد,مقیاس کوچک,هزینه بهره برداری,توسعه انرژی روناک
15554
rtl,page-template-default,page,page-id-15554,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

بهره برداری و تعمیرات

تعمیر و نگهداری

 

انجام بهره برداری یا آموزش مهارت های مربوط به بهره برداری معمول مولدها براساس دستورالعمل های کارخانه سازنده به کارشناسان مورد نظر سرمایه گذار انجام می شود.

همچنین انجام تعمیرات دوره ای و اساسی مولد ها توسط تیم متخصص و باتجربه صورت می گیرد.

 

 

سابقه چندین ساله شرکت توسعه انرژی روناک در بهره برداری ، تعمیر و نگهداری از چندین نیروگاه نشانه ای درخشان از توانایی این شرکت در بهره برداری ، تعمیر و نگهداری از تاسیسات نیروگاهی است.

 

همچنین شرکت توسعه انرژی روناک در زمینه مشاوره و طراحی و نصب و راه اندازی انواع نیروگاه های مقیاس کوچک دارای سابقه بوده که این امر به جهت انجام امور تعمیرات و نگهداری حائز اهمیت می باشد.

همراه با این سابقه ، وجود قراردادهای متعدد بهره برداری، نگهداری و تعمیرات با صاحبان این نیروگاه های (مقیاس کوچک)، به منظور برون سپاری عملیات بهره برداری، نگهداری و تعمیرات مزیت دیگر شرکت توسعه انرژی روناک در خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

 

نکته حائز اهمیت دیگر این است که کل عملیات بهره برداری به گونه ای با حداقل هزینه همراه باشد که مسائل مهمی از جمله امنیت، قابلیت اطمینان و دسترسی بالا دچار خدشه نشوند.

 

البته بهترین پاسخ مسئله با استفاده بهینه از دانش فنی، نیروی انسانی ماهر و مواد مصرفی استاندارد بدست خواهد آمد.