ماینر چیست؟ | توسعه انرژی روناک
15994
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15994,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ماینر چیست؟

ماینر چیست؟

ماینر چیست؟

 

ماینر

 

ماینر چیست؟به فرایند استخراج بلاک های مربوط به تولید بیت کوین و پردازش تراکنش‌های بیت‌کوین، استخراج یا ماینینگ گفته می‌شود و به دستگاه هایی که این عمل را انجام می­دهند ماینر می­گویند.

 

در سال های اخیر استخراج ارزهای دیجیتال توسط کامپیوترهای معمولی که شامل همان cpu  های متداول اینتل یا AMD  و کارت گرافیک بود انجام میشد ولی با گذر زمان شبکه بیت کوین و همینطور دستگاه های ماینر آن افزایش یافت و کامپیوترها کاربرد خود را در این زمینه از دست دادند.

 

پس از اینکه کامپیوترهای معمولی برای استخراج بیت کوین از رده خارج شدند استخراج فقط با پردازنده های خاصی که Asic ماینر نام داشتند ممکن بود اما این به آن معنا نیست که کامپیوترها توانایی استخراج نداشته باشند ، بلکه با توجه به گسترش و سختی شبکه استخراج در حال حاضر نیاز به کامپیوترهایی فوق العاده قدرتمند میباشد که عملا از نظر اقتصادی بصرفه نیست.[ ماینر چیست؟ ]

 

فرآیند استخراج بیت کوین

 

1- مراحل استخراج بیت کوین :

 

  • خرید اسیک یا همان ماینر متناسب با نیاز و بودجه خود
  • استفاده از یک کیف پول امن جهت بیت کوین
  • اتصال به یک استخر جهت استخراج بیت کوین

 

 

2- خرید ماینر مناسب

تولید کنندگان مختلفی در تولید دستگاه ماینر فعالیت میکنند . به همین دلیل انتخاب ماینر از اهمیت بالایی برخوردار است تا منجر به خطا در استخراج سود نشود. چرا که نداشتن کیفیت و استاندارد لازم جهت استخراج ارز دیجیتال نه تنها منجر به سود نمیشود بلکه باعث ضرر نیز میگردد.

 

با توجه به تحریم ها و انتخاب محدود در تامین ماینر های استاندارد،  شرکت توسعه انرژی روناک وارد کننده انواع ماینر ها که دارای کیفیت مطلوب و استانداردهای جهانی است آماده ارائه هرگونه خدمات در خصوص مشاوره خرید ، نصب و راه اندازی ماینر های نیروگاهی، صنعتی و خانگی می­باشد.

 

برای این منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تگرام ما مراجعه فرمایید.

نظری وجود ندارد

نظر خود را وارد کنید